Franchise Sistem

* Franchise nedir?

Bir markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar dahilinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli kontrol ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.


* Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını MyHouseCafe'ye harcayabilecek konumda olmak, MyHouseCafe için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.


* Franchise Verme Süreci

Aday tarafından Franchise ön başvuru formu doldurulur. MyHouseCafe tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi MyHouseCafe tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama MyHouseCafe operasyon ekibi tarafından kontrol edilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.