MyHouse Cafe & Plus

Foodilicious


2000 yılında başladı yolculuğumuz.. hizmet sektöründe 12 yılı geride bıraktığımız 2012 yılında edindiğimiz tecrübeleri, bu güne kadarki bilgi, birikim ve deneyimlerimizi, hayata ve insana duyduğumuz sevgi ve sevinçle harmanlayabileceğimiz, keyifle paylaşabileceğimiz bir mekan yaratmak üzere yola çıktık.

İşte MY HOUSE CAFE böyle ortaya çıktı. “İÇİNDEN HAYAT GEÇEN CAFE” mizi değerlerimizle oluşturduk. Gezdikçe, yaşadıkça, okudukça öğrendiklerimizi, paylaştıkça zenginleşiyoruz.

Her yaştan, her zevkten, her kültürden rengarenk insanları kucaklayan, RENGARENK bir mekan MY HOUSE CAFE. Hayattan zevk alanların diyarı MY HOUSE CAFE.

Keyfin, huzurun, neşenin, lezzetli yemeklerin, eşsiz sohbetlerin, tatlı kaçamakların, heyecanlı buluşmaların, neşeli kutlamaların mekanı MY HOUSE CAFE.

Özenle ve zevkle hazırladığımız menümüzde dünya mutfaklarının seçkin örneklerini, geleneksel mutfağımızdan sizin için seçtiğimiz özel lezzetleri, harika pastaları. nefis kahve ve çay seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz mekan MY HOUSE CAFE. Huzurla bir köşede kahvenizi yudumlarken kitabınızı da okuyabilir, kahkahalarınızla neşe de saçabilirsiniz MY HOUSE CAFE de.. Özenle hazırlanmış menümüz, deneyimli mutfak ve servis ekibimiz, sevgiyle yaratılmış konseptimizle sizi MY HOUSE CAFE ye,

“HAYATIN RENKLERİNİ PAYLAŞMAYA” davet ediyoruz.